به گزارش لنگه نيوز ؛ علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی مردم شهرستان بندرلنگه را برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد. متن پیام به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «والفجر واليال عشر» پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ايران دريچه ای روشن برای تحقق اهداف و آرزوهای الهي ملت بزرگ […]

به گزارش لنگه نيوز ؛ علی نيكویی فرماندار شهرستان بندرلنگه با صدور پیامی مردم شهرستان بندرلنگه را برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«والفجر واليال عشر»

پيروزی شكوهمند انقلاب اسلامی ايران دريچه ای روشن برای تحقق اهداف و آرزوهای الهي ملت بزرگ ايران بود.

لبيك به امام راحل و تكبير طاغوت شكنانه مردم ايران در بهمن ۵۷ و امضاء آن با خون شهیدان ، همان صدایی است كه امروز از حنجره تمامی آزاديخواهان دنيا شنيده می شود.

با کمال احترام و خرسندی بدینوسیله چهل و يكمين سال درخشندگی بهمن و پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی کبیر (ره) را به پیشگاه منور و ملکوتی حضرت صاحب الزمان ( عج) ؛ رهبر عالیقدر و عظیم الشأن انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) و همه ملت ایران خاصه مردم ولایت مدار، بصیر، فهیم و شهید پرور شهرستان بندرلنگه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن فرصتی است تا مردم شریف و فهیم ایران با تاسی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با حضور پرشور و گسترده در صحنه ، توطئه های دشمنان قسم خورده انقلاب را خنثی ساخته و نشان دهند که با انقلاب اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری یک ارتباط ناگسستنی دارند و تهدیدات دنیای استکبار بویژه رئیس جمهور آمریکا خللی در عزم و اراده این ملت وارد نخواهد ساخت.

به همين منظور از تمامي شما عزیزان جهت حضور يكپارچه و پرشور در راهپيمایی يوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل می آورم كه بار ديگر حقانيت ، صلابت و ايستادگی خود در برابر مستكبران غرب و شرق و پايبندی خود را به آرمانهای بلند امام راحل و رهبر فرزانه و حكيم انقلاب اسلامي و به پاسداشت یاد شهیدان انقلاب اسلامی به منصه ظهور رسانید.

از درگاه حضرت دوست ، برای تمامی شهروندان خوب و عزیزم در شهرستان سربلندی ، عزت و سلامتی تمنا دارم.

علی نيكویی

فرماندار شهرستان بندرلنگه