به گزارش لنگه نيوز، سردار”غلامرضا جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک باند در زمینه توزیع مواد مخدر ، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه قرار گرفت. وی افزود: با تلاش پلیس و تحقیقات […]

به گزارش لنگه نيوز، سردار”غلامرضا جعفری” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر فعالیت اعضای یک باند در زمینه توزیع مواد مخدر ، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرلنگه قرار گرفت.

وی افزود: با تلاش پلیس و تحقیقات انجام شده مخفیگاه قاچاقچیان در بندر لنگه شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی در بازرسی از محل ۱۶۰ کیلوگرم تریاک و ۲۷۴ کیلوگرم حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان با اشاره به دستگیری یک متهم در این زمینه ، تصریح کرد: برای ریشه کن کردن معضل مواد مخدر نیاز به همکاری همه آحاد جامعه و مسئولان است و نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت عمومی به ویژه سوداگران مرگ و قاچاقچیان افیونی برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان را نخواهد داد.