شهردار بندرلنگه از موافقت و تخصیص اعتباری ۲ و نیم میلیاردی جهت احداث پروژه بلوار ساحلی بندرلنگه از مصوبات سفر ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش لنگه نیوز به نقل از کنگ خبر شریف شریفی‌نژاد از موافقت و تخصیص اعتبار ۲ و نیم میلیارد تومان جهت احداث پروژه بلوار ساحلی بندرلنگه از مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال گذشته خبر داد.

وی افزود: درپی سفر سال گذشته ریاست محترم جمهور بنا به درخواست شهرداری و شورای اسلامی اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان جهت احداث بلوار ساحلی بندرلنگه درخواست شد.

شهردار بندرلنگه اضافه کرد: اخیرا با مبلغ ۲ و نیم میلیارد تومان جهت این طرح از مصوبات سفر ریاست محترم جمهور به بندرلنگه موافقت گردیدکه به استانداری نیز اعلام گردیده است.

شریفی نژاد با اشاره به اینکه احداث این بلوار ساحلی گام اساسی در رونق گردشگری خواهد بود، یادآور شد: این بلوار به طول ۳هزار و ۷۰۰متر وبه عرض کلی ۳۵ متر شامل دوبانده سواره رو و ۱۲ ونیم متری و رفوژه میانی ۳متری و ۳ متر پیاده رو از هرطرف با حجم خاکبرداری ۷۵هزار متر مکعب و ۱۸۵هزار متر مکعب حجم خاکریزی می‌باشد.

وی گفت: ان‌شاء الله این پروژه در دهه مبارک فجر امسال با حضور جمعی از مسؤولان ارشد استانی کلنگ‌زنی خواهد شد.

گفتنی است، دکتر همتی استاندار هرمزگان، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و دکتر آباد فرماندار سابق بندرلنگه پیگیر این مصوبه مهم برای شهر تاریخی بندرلنگه بوده‌اند.

انتها/