به گزارش لنگه نیوز، در بازدید استاندار هرمزگان از روستاهای بخش مهران شهرستان بندرلنگه، تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در این منطقه مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت. دکتر فریدون همتی پس از بازدید از تعدادی از روستاهای بخش مهران شهرستان بندرلنگه با اشاره به بررسی مسائل و مشکلات این منطقه و تصمیمات […]

به گزارش لنگه نیوز، در بازدید استاندار هرمزگان از روستاهای بخش مهران شهرستان بندرلنگه، تسریع در اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در این منطقه مورد پیگیری و بررسی قرار گرفت.

دکتر فریدون همتی پس از بازدید از تعدادی از روستاهای بخش مهران شهرستان بندرلنگه با اشاره به بررسی مسائل و مشکلات این منطقه و تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص، عنوان کرد: بخشی از جاده روستای انجیره به روستاهای بنکوه و هرسین آسفالت شده و مقرر شد زیرسازی و آسفالت مابقی آن نیز به سرعت آغاز و اجرایی شود.

وی ادامه داد: احداث و تکمیل دو سازه آبخیزداری در روستاهای هرسین و بن کوه توسط اداره کل منابع طبیعی استان بود که در این راستا سریعاً اقدام خواهد شد.

استاندار هرمزگان افزود: همچنین برای انتقال آب از سد آبخیزداری روستای انجیره به دشت میان این انجیره و لمزان برای کشاورزی، دو میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت که این کار توسط شرکت آب و همچنین با مشارکت مردم اجرایی می‌شود.

همتی تصریح کرد: زیرسازی و آسفالت جهت اتصال جاده انجیره به جاده‌های بندرلنگه و بستک نیز آغاز و این طرح به سرعت اجرایی خواهد شد.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: مطالعات تامین آب شرب روستای کوران از سازه آبخیزداری نیز انجام می شود.

همتی اظهار داشت: همچنین مقرر شد زمین ورزشی چمن مصنوعی در روستای بن کوه راه اندازی شود.