فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت : با پيگيری های دکتر همتی استاندار هرمزگان و شریفی نماينده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اقداماتی در جهت رفع محروميت و توسعه شهرستان از طريق معاون اول رييس جمهور دكتر جهانگيری هيئتی به شهرستان عزيمت نمودند كه اقدامات مفيدی از جمله گازرسانی به شهرستان بندرلنگه در نیمه دوم سال […]


فرماندار شهرستان بندرلنگه گفت : با پيگيری های دکتر همتی استاندار هرمزگان و شریفی نماينده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اقداماتی در جهت رفع محروميت و توسعه شهرستان از طريق معاون اول رييس جمهور دكتر جهانگيری هيئتی به شهرستان عزيمت نمودند كه اقدامات مفيدی از جمله گازرسانی به شهرستان بندرلنگه در نیمه دوم سال ۹۹ کلنگ زنی خواهد شد .

به گزارش لنگه نیوز، علی نیکویی در شورای اداری شهرستان بندرلنگه، اظهار کرد : مدیران ما باید بسیجی‌ وار و جهادی عمل کنند و از فرهنگ بسیج الگو بگیرند و در امورات جاری خود به‌ کار ببرند چرا که این فرهنگ باعث رشد جامعه می‌شود.

وی با توصیه شهروندان به‌ صرفه‌جویی در مصرف آب و برق، افزود : با پیگیری‌هایی که صورت گرفت در تعرفه آب شهرستان بندرلنگه توسط آبفای هرمزگان بازنگری خواهد شد.

فرماندار بندرلنگه گفت : با پيگيری های دكتر همتی استاندار هرمزگان و شریفی نماينده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی اقداماتی در جهت رفع محروميت و توسعه شهرستان از طريق معاون اول رييس جمهور جناب دكتر جهانگيری هيئتی به شهرستان عزيمت نمودند كه اقدامات مفيدی از جمله گاز رسانی به بندرلنگه که در نیمه دوم سال ۹۹ کلنگ خواهد خورد و همچنین احیای گمرکات قدیمی بندرکنگ ، چارک و مقام در دستور کار قرار گرفته است.

نیکویی یادآور شد : ارتقاء بندرلنگه به فرمانداری ویژه جهت بهره‌مندی بیشتر از منابع، همچنین تامین اعتبار برای شهرک‌های صنعتی و مجوز صیادی را تا رسیدن به نتیجه دنبال می‌کنیم.

نماینده عالی دولت در پایان خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی، گفت: کلمه نمی‌توانم برای مدیران حرف خوبی نیست، پاسخ درستی به ارباب‌رجوع بدهید تا لبخند رضایت بر لبان آن‌ها نقش ببندند.