به گزارش لنگه نيوز؛ شاید این روزها در فضای مجازی حضور تیم های پزشکی جهادی برای ویزیت رایگان در مناطق و محله های محروم و کمتر توسعه یافته کشور را شنیده باشیم اما شاید حضور روسای بهداشت ودرمان در جمع این عزیزان کمتر به چشم می خورد. اما در شهرستان بندرلنگه دکتر عنایت عاقل پزشک […]

به گزارش لنگه نيوز؛ شاید این روزها در فضای مجازی حضور تیم های پزشکی جهادی برای ویزیت رایگان در مناطق و محله های محروم و کمتر توسعه یافته کشور را شنیده باشیم اما شاید حضور روسای بهداشت ودرمان در جمع این عزیزان کمتر به چشم می خورد.

اما در شهرستان بندرلنگه دکتر عنایت عاقل پزشک عمومی و رئیس شبکه بهداشت ودرمان این شهرستان پا به پای دیگر پزشکان جهادی با حضور در مسجدحضرت ابوالفضل(ع) کوی ابوذر بندرکنگ به ویزیت رایگان بیماران پرداخت.

لذا باید اینگونه حرکات نه تنها باید دیده بلکه تبدیل به الگویی برای سایر مدیران شود و نه فقط یک پزشک مسئول در اداره بهداشت ودرمان بلکه امروز یک مدیر با تحصیلات در رشته های مهندسی و … هم می تواند از این حرفه و تخصصی هم که دارد خارج از وقت اداری بدون مزد و با نیت الهی گره از کار مستمندی بگشاید.

و رهبر معظم انقلاب اسلامی در این خصوص می فرماید: آنچه انقلاب اسلامي به مردم ما داد فرهنگ جهادي بود. فرهنگ جهادي در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها به كار مي‌آيد و در زمينه كارهاي زيربنايي، كشاورزي و دامداري و امثال اينها هم از اول انقلاب روح و فرهنگ جهادي وارد ميدان شد.