جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست مهندس رضاپور فرماندار پارسیان و با حضور جناب مهرانی رئیس آموزش و پرورش پارسیان و اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد . فرماندار شهرستان پارسیان در این جلسه ضمن تاکید دکتر همتی استاندار معزز هرمزگان به پروژه مهر که از اهمیت خاصی برخوردار است ، گفت: پروژه […]

جلسه شورای آموزش و پرورش به ریاست مهندس رضاپور فرماندار پارسیان و با حضور جناب مهرانی رئیس آموزش و پرورش پارسیان و اعضای جلسه در محل فرمانداری برگزار شد .

فرماندار شهرستان پارسیان در این جلسه ضمن تاکید دکتر همتی استاندار معزز هرمزگان به پروژه مهر که از اهمیت خاصی برخوردار است ، گفت: پروژه مهر نماد خدمتگزاری خلاقیت و نوآوری آموزش و پرورش است.

مهندس مجتبی رضاپور در ادامه این جلسه ضمن تشکر از فعالیتهای ارزنده جناب مهرانی و شهرداران و دهیاران در راستای آماده سازی فضای های آموزشی در سطح شهرستان و سازماندهی نیروهای انسانی در حوزه آموزش ، اظهارداشت : اقدامات بسیار خوبی در مدارس در حوزه پروژه مهر انجام شده و باید مدیران فعال در حوزه پروژه مهر مورد تشویق قرار گیرند.

نماینده عالی دولت در پارسیان ،افزود: تمام ادارات و نهادهای دولتی شهرستان با تمام توان و ظرفیت در اختیار پروژه مهر باشند ،چراکه هزینه کردن در این حوزه هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری بلند مدت است که در آینده نزدیک شاهد بهره وری آن خواهیم بود.

رئیس شورای آموزش و پرورش پارسیان در ادامه با اشاره به مصوبه سال گذشته شورا مبنی بر اهدای جایزه و تجلیل از برترین های کنکور ۹۸ ، بیان داشت : شهرستان پارسیان یکی از شهرستانهای فرهنگی و ممتاز استان و حتی کشور است که امیدواریم با تلاش و کوشش دانش آموزان ، مدیران و معلمین زحمتکش بتوانیم در کنکور سال آینده بدرخشیم .

مهندس رضاپور فرماندار پارسیان در پایان تصریح نمود : هیچ کوتاهی از مسئولین و هیچ توجیهی در پروژه مهر قابل قبول نیست، باید در اجرای هر چه بهتر پروژه مهر به گونه ای عمل کنیم که شهرستان پارسیان جزء برترین ها در منطقه و سطح استان و بهتر از سال گذشته باشد