خداداد پلاشی طی حکمی از طرف قاسم عسکری نسب بعنوان معاون دریایی و بندری بنادر و دریانوردی بندرلنگه و بنادر غرب هرمزگان و جایگزین زنگانه معرفی شد.

به گزارش لنگه نیوز ، مراسم تودیع ومعارفه معاون دریایی و بندری اداره بنادر و دریانوردی بندرلنگه و بنادر غرب هرمزگان با حضور معاون امور دریایی و معاون بندری بنادر و دريانوردى استان هرمزگان و مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه، اعضای شورای معاونین ، مسئولين بنادر تابعه و پرسنل این اداره، تعاونی ها و شرکت های کشتیرانی،تجار و جمعی از مسئولین بنادر غرب هرمزگان برگزار شد.

“قاسم عسکری نسب”مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه ضمن تشکر از خدمات شایسته آقای زنگانه در طول سنوات گذشته در پست معاونت واحد دریایی و بندری، وی را به عنوان نیرویی تأثیر گذار، مطلع و با اشراف از نقاط ضعف و قوت حوزه عملیاتی معرفی نموده و اظهار امیدواری کرد این تجربه و شناخت ره توشه ی خوبی را برای وی در آينده خواهد بود.

در این نشست، از زحمات حمید زنگانه با اهدای لوح یادبود از طرف مدیریت و پرسنل بنادر غرب هرمزگان تقدیر و حکم انتصاب “خداداد پلاشی” نیز قرائت شد.

عسکری نسب با اشاره به سوابق و تجارب «پلاشی »در سمت های کارشناس مسئول واحد دریایی و بندری باهنر، مسئول پایانه مسافری بین المللی خلیج فارس-باهنر، کارشناس مسئول کنترل و بازرسی خرمشهر، کارشناس مسئول بررسی سوانح دریایی خرمشهر، کارشناس امور دریایی خرمشهر، مسئول برگزاری آزمون های دریانوردی بندر امام خمینی، وی را نیرویی توانمند، قانونمند و منضبط معرفی کرد که توانایی های خود را در بخش های مختلف حوزه های دریایی به اثبات رسانده است و برای او در سمت جدید به عنوان معاون جدید دریایی و بندری بنادر غرب هرمزگان آرزوی موفقیت کرد.

تصاویر