امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه گفت: جوانان مومن و انقلابی مشکلات محله خود را به مسئولان در فرمانداری، شهرداری و شورا و سایر ادارات منتقل کنند. به گزارش لنگه نيوز،حضرت حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فر در خطبه های این هفته نماز جمعه؛ با تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر؛ اظهار داشت: نباید این واقعه […]

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه گفت: جوانان مومن و انقلابی مشکلات محله خود را به مسئولان در فرمانداری، شهرداری و شورا و سایر ادارات منتقل کنند.

به گزارش لنگه نيوز،حضرت حجت الاسلام والمسلمین فقیهی فر در خطبه های این هفته نماز جمعه؛ با تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید غدیر؛ اظهار داشت: نباید این واقعه تاریخی به فراموشی سپرده شود و در کنار بیان مسئله غدیر ایجاد وحدت در بین مسلمین امری ضروری است و این خود شرط پیشرفت جوامع اسلامی است.

وی افزود: ما با اهل سنت اتحاد و وحدت داریم چرا که دشمن مان نیز مشترک است و اگر کسی بخواهد در این میان سوء استفاده کند آب در آسیاب دشمن می ریزد.

امام جمعه موقت شهرستان بندرلنگه تصریح کرد: جوانان مومن وانقلابی برخی محلات در راستای گام دوم انقلاب دیدارهایی را با امام جمعه شهرستان داشته اند که این کار بسیار ارزشمند است و ان شاء الله که ادامه دار باشد.

حجت الاسلام و المسلمین فقیهی‌فر یادآور شد: باید جلسات جوانان مومن و انقلابی با هیات امناء و بسیج در محلات با هدف رفع معضلات اجتماعی تقویت شود و ادامه‌دار باشد تا جوانان از این طریق نیز مشکلات محله خود را به مسئولان در فرمانداری، شهرداری و شورا و سایر ادارات منتقل کنند.

این استاد اخلاق حوزه علمیه با اشاره به اوضاع منطقه، بیان داشت: انگلیس علی رغم خوش خدمتی خود به آمریکا سرانجام کشتی گریس ۱ را آزاد کرد و کشورهای منطقه هم بدانند آمریکا که در مقابل ایران نمیتواند ازخودش دفاع کند چگونه میخواهد ازمنافع انان دفاع کند قطعا امنیت خلیج فارس باید توسط،همین کشورهاس منطقه تامین شود