‎به گزارش لنگه نيوز ، فاطمه شريفي آزاد در جلسه بررسي فرصتهاي توسعه بنادر غرب هرمزگان گفت : بندرلنگه از ظرفیت بالایی در حوزه صادرات ، واردات و ترانزیت برخوردار است که باید شاهد توسعه هرچه بیشتر این بندر باشیم. ‎رئيس شوراي شهرستان بندرلنگه با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری بندرلنگه افزود : با […]

‎به گزارش لنگه نيوز ، فاطمه شريفي آزاد در جلسه بررسي فرصتهاي توسعه بنادر غرب هرمزگان گفت : بندرلنگه از ظرفیت بالایی در حوزه صادرات ، واردات و ترانزیت برخوردار است که باید شاهد توسعه هرچه بیشتر این بندر باشیم.

‎رئيس شوراي شهرستان بندرلنگه با اشاره به ظرفیت های بالای گردشگری بندرلنگه افزود : با توجه به ظرفيت گردشگري بندرلنگه باید از این ظرفیت ها در جهت پیشرفت شهرستان بهرمند شویم.

‎وي با اشاره به این موضوع که مسافران زیادی از بندر مقام به جزیره لاوان سفر می کنند افزود : با توجه به عدم وجود اسكله در بندر مقام مسافران جزیره لاوان به صورت سنتي تردد مي كنند كه از لحاظ ايمني خطرناك است. وی افزود: درخواست داريم كه بندرمقام هر چه زودتر به اسکله شناور مجهز شود و در جزيره لاوان نیز به دليل تردد زياد مسافر ، صياد و امكان وجود حادثه شناور ناجي قرار گيرد .

‎ شریفی آزاد در ادامه گفت : به دليل يكي بودن اسكله تجاري و صيادي بندرچارک ، مشكلات زيادي براي مردم بندرچارک ایجاد شده است . وي همچنين از معاون وزير خواست با توجه به پيگيريهاي شريفي نماينده مردم در مجلس شورای اسلامی اميدواريم كه سه راهي بندرچارک و هشت کیلومتر مسیر ورودی آن در اسرع وقت انجام پذیرد.