به گزارش لنگه نيوز ، مجتبی رضاپور صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راه با اشاره به بازگشایی محور پاسگاه بندو به پارسیان، اظهار داشت: با تعامل و همکاری مسؤولین ساخت و توسعه راه و فرمانداری عسلویه جهت بازگشایی محور تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا هرچه زودتر محور بازگشایی […]

به گزارش لنگه نيوز ، مجتبی رضاپور صبح امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه راه با اشاره به بازگشایی محور پاسگاه بندو به پارسیان، اظهار داشت: با تعامل و همکاری مسؤولین ساخت و توسعه راه و فرمانداری عسلویه جهت بازگشایی محور تمام تلاش خود را بکار خواهیم بست تا هرچه زودتر محور بازگشایی شود.

وی در ادامه بابیان اینکه جان شهروندان و هموطنان از تمام مسائل با ارزش‌تر است، افزود: مسؤولین شهرستان جهت حفظ آرامش و امنیت جان مسافران و رانندگان تمام تلاش خود را جهت بازگشایی محور اصلی پارسیان تا آخرین نقطه حوزه استحفاظی شهرستان تلاش مضاعف کنند تا تمام محور پارسیان یک طرفه شود.

رئیس شورای تامین شهرستان پارسیان گفت: ارتقاء ایمنی راه‌ها به خصوص محور پارسیان به بندرلنگه و پارسیان به سمت بوشهر و پارسیان به ساحل و به ویژه راه‌های روستای از اولویت برنامه‌های اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای و راه شهرسازی و به ویژه شرکت ساخت و توسعه باشد.

رضاپور به مهم‌ترین مشکلات کنونی فراروی راه‌های مواصلاتی شهرستان اشاره کرد و نقاط حادثه‌خیز را جهت اصلاح، بازسازی و مرمت یاد آور شد.

وی در پایان بیان داشت: در حال حاضر رانندگی در بعضی از قسمت‌های جاده‌های شهرستان غافلگیر کننده است و مسیریابی را برای راکبین با مشکل مواجه ساخته و فرصت را از رانندگان سلب می‌کند، لذا نیاز به اصلاح مسیر و همچنین تقویت علایم ایمنی موجود مورد نیاز است.