به گزارش لنگه نيوز، منصور حسونی، مدیر مؤسسه قرآنی منهج‌الحیات بندر کنگ گفت: دوره‌‌های روخوانی، روان‌خوانی، فصیح‌خوانی و حفظ ترتیبی ویژه گروه سنی دبستان و متوسطه اول ودوم ویژه پسران ودختران برگزار می‌شود. وی با اشاره به برپایی کلاس‌های مهد قرآن برای سه سال به بالا، اظهار کرد: ثبت نام در این دوره‌ها از روز […]

به گزارش لنگه نيوز، منصور حسونی، مدیر مؤسسه قرآنی منهج‌الحیات بندر کنگ گفت: دوره‌‌های روخوانی، روان‌خوانی، فصیح‌خوانی و حفظ ترتیبی ویژه گروه سنی دبستان و متوسطه اول ودوم ویژه پسران ودختران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برپایی کلاس‌های مهد قرآن برای سه سال به بالا، اظهار کرد: ثبت نام در این دوره‌ها از روز گذشته، ۱۹ خردادماه آغاز شد و تا پایان هفته، ۲۳ خردادماه ادامه خواهد داشت. همچنین کلاس‌ها، ۲۵ خردادماه آغاز می‌شود.

حسونی با تأکید بر اینکه دوره‌ها به مدت دو ماه به طول می‌انجامد، تصریح کرد: کلاس‌های روخوانی و حفظ قرآن ویژه بانوان خانه‌دار صبح‌ها در مؤسسه برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، مؤسسه قرآنی منهج‌الحیات در استان هرمزگان، شهر بندرکنگ خ شهید سعدانی واقع شده است و علاقه‌مندان برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر از سایر دوره‌ها و فعالیت‌های مؤسسه می‌توانند با شماره ۰۷۶۴۴۲۳۵۴۱۸ تماس بگیرند. همچنین شعبه دوم این مؤسسه در منزل ملاعبدالسلام قاضی‌زاده در بندر کنگ، میدان انقلاب، پشت پارک ملت قرار دارد.