به گزارش لنگه نيوز ، محمود صباحی‌زاده صبح امروز در حاشیه نشست تفسیر سوره حشر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه با تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد گفت: این یک واقعیت است که امام راحل توانسته است خیلی از معادلات سیاسی جهان را تغییر دهد که به‌عنوان مثال […]

به گزارش لنگه نيوز ، محمود صباحی‌زاده صبح امروز در حاشیه نشست تفسیر سوره حشر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرلنگه با تسلیت به مناسبت فرارسیدن سالگرد ارتحال امام (ره) و قیام ۱۵ خرداد گفت: این یک واقعیت است که امام راحل توانسته است خیلی از معادلات سیاسی جهان را تغییر دهد که به‌عنوان مثال می‌توان به مسئله فلسطین اشاره کرد.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) یک از تاثیرگذارترین رهبران جهان است، تصریح کرد: امروزه انقلاب اسلامی ایران با رهبری امام راحل به‌عنوان یک الگو و زمینه‌ساز برخی انقلاب‌ها در منطقه شناخته شده و همین موضوع باعث تغییر نگرش دشمنان به کشورمان شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بندرلنگه اظهار کرد: از امام خمینی(ره) می‌توان به‌عنوان یک انسان به معنای واقعی و الگوی کامل نام برد و به‌حق می‌توان گفت ایشان یک استثناست.

صباحی‌زاده تأکید کرد: اثرات و توجه رهبری امام راحل در داخل کشور بسیار بوده که دانشگاه آزاد اسلامی یکی از آنان است و باعث شده دغدغه خیلی از خانواده‌ها برطرف شود.

وی گرامیداشت سالگرد امام (ره) را گرامیداشت تفکر و جریانی دانست که هرگز فراموش نمی‌شود بلکه هرسال بر طرفداران این اندیشه افزوده می‌شود و در سطح بین‌المللی اشاعه می‌یابد.