رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۷ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 24 January
  بندر لنگه Haze
  ٢٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢٩.٨٩(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٩(in)
اوقات شرعی

 • جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۸
 • کد خبر : 30064
 • ورزشی
 • چاپ خبر : کسب مقام سوم تیمی سمیه تکمار در مسابقات سوپرلیگ کاراته کشور

رییس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه گفت: در اولین دیدار نیمه نهایی تیم مقاومت بسیج که سمیه تکمار کاراته کای بندرلنگه ای را به عضویت خود دارد در مقابل تیم دانشگاه پیام نور قرار گرفت و با نتیجه ٢٢ بر ۶ بازی را واگذار کرد و از رسیدن به فینال سوپرلیگ بازماند.وی افزود تیم دانشگاه آزاد اسلامی نیز باشکست ٢٨ بر صفر تیم جوانه صفادشت را شکست داد و فینالیست شد.

به گزارش لنگه نیوز سمیه تکمار در مسابقات سوپرلیگ کاراته کشور مقاوم سوم تیمی را به دست آورد.به نقل از روابط عمومی هیات کاراته شهرستان بندرلنگه، مهدی صابری رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه گفت هفته آخر سوپرلیگ کاراته بانوان کشور امروز در سالن کبکانیان در حالی برگزار گردید که چهار تیم مقاومت بسیج ،دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه پیام نور و جوانه صفادشت راهی مرحله نیمه نهایی این رقابت ها شدند.

صابری تصریح کرد در اولین دیدار نیمه نهایی تیم مقاومت بسیج که سمیه تکمار کاراته کای بندرلنگه ای را به عضویت خود دارد در مقابل تیم دانشگاه پیام نور قرار گرفت و با نتیجه ٢٢ بر ۶ بازی را واگذار کرد و از رسیدن به فینال سوپرلیگ بازماند.وی افزود تیم دانشگاه آزاد اسلامی نیز باشکست ٢٨ بر صفر تیم جوانه صفادشت را شکست داد و فینالیست شد.

رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه ادامه داد تیم دانشگاه پیام نور با شکست ١٧ بر ١٠ دانشگاه آزاد اسلامی توانست عنوان قهرمانی سوپرلیگ کاراته بانوان کشور را از آن خود کند و تیم مقاومت بسیج و جوانه صفادشت مشترکا بر سکوی سوم این رقابت ها تکیه زدند.

صابری اضافه کرد سمیه تکمار سال گذشته نیز تجربه حضور در سوپرلیگ کاراته ایران را داشته و توانسته با تیم علمدار کربلا عنوان نایب قهرمان سوپرلیگ کاراته بانوان کشور در سال ٩۴ را کسب نماید.
اخبار مرتبط

نظراتجديدترين خبرها