ورزشی » بندرکنگ
کد خبر : 32466
یکشنبه - ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸

برنامه‌ی رقابت‌های تیم فوتبال نونهالا‌ن البدر در رقابت‌های لیگ برتر اعلام شد

به گزارش لنگه نیوز برنامه‌ی رقابت‌های تیم فوتبال نونهالا‌ن البدر و هم چنین تیم‌های همگروهی نوجوانان در رقابت‌های لیگ برتر اعلام شد.بر این اساس در رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان کشور، تیم البدر بندرکنگ در گروه چهار این رقابت‌ها با تیم‌های نوین فولادیزد. فجرشهیدسپاسی.مس رفسنجان.حافظ شیراز. مس کرمان.ذوب آهن اصفهان هم‌گروه شد.این مسابقات با توجه به درخواست تیم‌ها در هفته‌ی اول آبان ماه آغاز می‌گردد.

رقابت‌های لیگ برتر نوجوانان در مرحله‌ی اول بصورت رفت و برگشت برگزار می‌گردد و از هر گروه ۲ تیم به مرحله‌ی دوم صعود می‌کنند و در مرحله‌ی بعد در دو گروه مسابقات را بصورت مجتمع برگزار و در نهایت ۴ تیم به مرحله پایانی صعود و مسابقات را بصورت مجتمع انجام تا در نهایت تیمهای اول تا سوم کشور مشخص گردد.

قرعه کشی این بازی‌ها با حضور تمامی نمایندگان باشگاه‌ها برگزار شد و استقبال خوبی از مسابقات بعمل آمد و نمایندگان باشگاه‌ها درخواست حضور استعدادیابان را در این دوره از مسابقات داشتند و همچنین خواهان حضور داوران با تجربه برای قضاوت در این رده ها شدند زیرا در بسیاری از این تیم‌ها از بازیکنان امید در رده بالاتر و لیگ‌های بزرگسال استفاده می‌نمایند.

هدایت تیم نوجوانان مس بر عهده‌ی محمد جمادی پور می‌باشد که آخرین مراحل آماده‌سازی خود را سپری می‌کند.

همچنین تیم نونهالان مس کرمان نیز که در گروه سه رقابت‌های لیگ برتر نونهالان کشور با تیم‌های مس رفسنجان، مس کرمان، ذوب‌آهن اصفهان، فولاد یزد، نوژن اصفهان و پدیده سپاهان اصفهان هم‌گروه است، در هفته‌ی اول رقابت‌های خود روز روز شنبه ۲۲ مهر ماه در خانه میزبان پدیده سپاهان اصفهان خواهد بود.

نونهالان البدر در هفته‌ی دوم روز جمعه ۲۸مهر ماه در کرمان میهمان مس کرمان خواهند کرد.

در پایان بازی‌های این گروه که به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد، دو تیم اول جواز حضور در دور بعد بازی‌ها را کسب خواهند کرد.