رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
 • السبت ۰ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Saturday 21 October
  بندر لنگه لطیف
  ٢٨(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.۶٣(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.۶٣(in)
اوقات شرعی

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، توفیق ‌تمامی مردم عزیز ایران در کسب فیض‌ معنوی از این ایام را مسئلت می‌نمایم.

به گزارش لنگه نیوز فرماندار شهرستان بندرلنگه طی پیامی فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را به همه مسلمانان تسیلت گفت.به نقل از روابط عمومی فرمانداری بندرلنگه در این پیام آمده است : السلام علیک یا ابا عبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابداً ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لاجعله الله آخر العهد منی لزیارتکم .

تاسوعا و عاشورای حسینی فرارسیدن حماسه پیروزی خون بر شمشیر و تقابل حق و باطل ‌آن روز که یزیدیان، قساوت و بی رحمی در وجودشان بود بر فرزندان پیامبر و اصحاب با وفایش شوریدند .ماه عزای حسینی ، ماه فداکاری و گذشت ، ماه انتشار امر به معروف و نهی‌ از منکر ماهی که باید از آن درسهای زندگی را آموخت و ماهی که باید واقعیت اسلام را دریافت ماهی که باید با عزاداری و تکریم آن تاریخ همیشه عاشورا را یاد آور شد، ماهی که باید تاریخ را در ورای آن یافت .

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آن چنان بر قلب ها تاثیر گذارده است که هر سال با فرا رسیدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظیم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد و حماسه محرم و تاسوعا و عاشورا، حماسه‌ای بس بزرگ از انسانهای الهی است که اندیشه انسان مادی هیچ وقت نخواهد توانست به درک واقعی آن برسد . حماسه عاشورای حسینی در این زمان بیش از هر زمان دیگری اهمیت خود را نشان می دهد.تلاش ما در بزرگداشت مراسم و سوگواری حضرت سیدالشهداء (ع) و یاران باوفایش زنده بودن نهضت حسینی و پویایی عاشورا و ماندگاری آنرا به جهانیان نشان خواهد داد و رضایت حق‌تعالی و حضرت بقیـه‌الاعظم (عج) را در بردارد .

اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی ، توفیق ‌تمامی مردم عزیز ایران در کسب فیض‌ معنوی از این ایام را مسئلت می‌نمایم.

ارسلان بهاری میمندی
فرماندار شهرستان بندرلنگه

پیام تسلیت فرماندار بندرلنگه بمناسبت تاسوعا و عاشورا حسینی
اخبار مرتبطجديدترين خبرها