رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


 • چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۲۷ محرم ۱۴۳۹
 • 2017 Wednesday 18 October
  بندر لنگه Haze
  ٣١(°C)
  وزش باد ٩(mph)
  فشار ٢٩.٧٨(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٧٨(in)
اوقات شرعی

 • دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
 • کد خبر : 30800
 • بندرلنگه
 • چاپ خبر : پیام تسلیت بخشدار مرکزی بندرلنگه در پی درگذشت هوشنگ مرادی

انگار همین دیروز بود که با مربیگری تیم فرمانداری در سالهای نه چندان دور به یمن حضور وی عناوین متعدد قهرمانی را کسب می کرد.

به گزارش لنگه نیوز مهدی صابری بخشدار مرکزی و رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه طی انتشار پیامی درگذشت هوشنگ مرادی را به جامعه ی ورزش شهرستان بندرلنگه و کشور تسلیت گفت.در این متن آمده :شنبه شب که پس از اتمام تمرین از سالن ورزشی به منزل برگشتم ،پیامی باور نکردنی دریافت کردم و خبری را دیدم که هیچ وقت دوست نداشتم بشنوم.خبر از دست دادن مردی بزرگ ، مردی مهربان و دلسوز هم برای خانواده و هم برای اجتماع.

مردی که گرد و غبار ورزش موهای وی را سپید کرده بود ،کسی که هیچ وقت از ورزش دور نبود و به شکل های مختلف سعی میکرد وجودش برای ورزش مفید باشد حتی در سن کهولت و بازنشستگی.

عمو هوشنگ قصه ما دیگر نیست و این خبر قلب همه مردم شهرستان بندرلنگه و استان خوزستان رابه درد آورد.خدایا ما را ببخش که هیچوقت نتوانستیم قدر این استاد ورزش و اخلاق را بدانیم.

عمو هوشنگ با ثبت رکوردی تاریخی و بیاد ماندنی که چهار دهه کسی نتوانست آن رابشکند بعنوان اولین رکوردار گلزنی فوتبال کشور شناخته شد و همین امر از او در بین اهالی ورزش چهره ای درخشان و نام آشنا ساخت که این افتخار وقتی در کنار سجایای بالای اخلاقی وی قرار گرفت وی را در قلبها جاودان و ماندگار کرد.

عمو هوشنگ در خصوص بیان مسائل و مشکلات ورزش رودروایسی نمیکرد و در جلسات با رک گویی مطالبات ورزشکاران را به مسئولین گوشزد میکرد.

انگار همین دیروز بود که با مربیگری تیم فرمانداری در سالهای نه چندان دور به یمن حضور وی عناوین متعدد قهرمانی را کسب می کرد.

عمو هوشنگ عشق فوتبال بود ولی هیچگاه نگاه محبت آمیز خود را از دیگر رشته های ورزشی دریغ نمیکرد.او همه را دوست داشت و همیشه با جمله های انگیزشی همکاران مرا در هیاتهای ورزشی به حرکت وامیداشت و باعث ایجاد روحیه پیشرفت در بین آنها میشد.

عمو هوشنگ یقینا روح تو در آن دنیا و در پیشگاه معبود خود در آرامش خواهد بود.عمو هوشنگ فقدان تو را باور نداریم و همیشه حضورت را در کنار خود احساس خواهیم کرد.

بدینوسیله ضایعه دردناک درگذشت شادروان استاد هوشنگ مرادی را به خانواده ایشان ، اهالی خونگرم هرمزگان و خوزستان بخصوص جامعه ورزشی کشور تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل از خداوند متعال خواستارم.

مهدی صابری

بخشدار مرکزی و رئیس هیات کاراته شهرستان بندرلنگه
اخبار مرتبطجديدترين خبرها