تمامی اخبار


سرگرد مهدی میرزایی

ریاست راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرلنگه با دانش آموزان لمزان دیدار و گفتگو کرد

سرگرد مهدی میرزایی با همیاران پلیس و دانش آموزان مدرسه ی مولوی لمزان دیدار و در فضایی آرام و صمیمانه به موضوع ترافیک و استفاده از سرویس امن جهت جابجایی دانش آموزان گفتگو کرد.همایش پلیس ،امنیت و اصناف در شهرستان بندرلنگه برگزار شد

معاون برنامه ریزی فرمانداری بندرلنگه عنوان کرد : امسال که به فرموده رهبر معظم انقلاب سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال است در این سال اصناف برای اشتغالزایی باید استین همت را بالا بزنند و اشتغالزایی به وجود آورند چون این شهرستان برای اشتغالزایی فرصت های بسیار خوبی دارد که اگر از این فر صت ها استفاده شود دیگر در این شهرستان جوان بیکار نخواهیم داشتبخشدار مهران

شهید اکبری الان دربین ما نیست و اما هیچ وقت ازنظرها دور نمی شود

در این دیدار بخشدار مهران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن شهید ؛ اظهار داشت که انقلاب اسلامی ایران مدیون خون شهداست و هم اکنون که ما درکمال آسایش وامنیت زندگی می کنیم به برکت همین شهدا و شهدای نیروی انتظامی و شهید اکبری است.
تاکید شهردار بندرلنگه بر سرعت بخشیدن روند بازسازی ساختمان قدیم شهرداری/ با تمام توانم پای هویت های تاریخی این شهر خواهم ایستاد

شهردار بندرلنگه گفت : با تمام توانم پای هویت های تاریخی این شهر خواهم ایستاد و در کنار گسترش خدمات شهری و فعالیت های اجتماعی ، هویت فراموش شده ی این شهر را با همراهی و همیاری مردم این شهر دوباره زنده خواهیم کرد.


پس از مدت ها کشمکش

مراسم تحلیف شوراهای دهستان دژگان در بخشداری مهران برگزار شد

بخشدار مهران در این مراسم گفت : دشمن هنوز دست از دشمنی در این عرصه بر نداشته است و هنوز به دنبال ایجاد مشکلات اقتصادی در زندگی مردم ایران است ولی ما باید آگاهانه در این خصوص اقدام کنیم و با تمام تلاش و توان خود برای ایجاد تولید و اشتغال فعالیت کنیم.

جلسه ی رفع موانع تولیدی صندوق خرد زنان پدل برگزار شد

صندوق خرد زنان پدل و کارگاه خیاطی این روستا چشم به راه حمایت مسئولین و خیرین

بخشدار مهران در این جلسه با اشاره به اینکه اولویت دولت حمایت از ایجاد اشتغال است افزود : چالش بیکاری یکی از مسائل و دغدغه های اصلی کشور است که اگر نسبت به حل این مشکل اقدام نکنیم می تواند تبعات سیاسی، اجتماعی و امنیتی نه تنها برای منطقه ایجاد کند بلکه این تبعات برای کشور نیز ایجاد می کند.


برنامه‌ی رقابت‌های تیم فوتبال نونهالا‌ن البدر در رقابت‌های لیگ برتر اعلام شد

قرعه کشی این بازی‌ها با حضور تمامی نمایندگان باشگاه‌ها برگزار شد و استقبال خوبی از مسابقات بعمل آمد و نمایندگان باشگاه‌ها درخواست حضور استعدادیابان را در این دوره از مسابقات داشتند و همچنین خواهان حضور داوران با تجربه برای قضاوت در این رده ها شدند زیرا در بسیاری از این تیم‌ها از بازیکنان امید در رده بالاتر و لیگ‌های بزرگسال استفاده می‌نمایند.


طی حکمی از سوی مدیرکل گمرک بندرلنگه

یک خانم ، سرپرست منطقه ویژه گمرک صنایع انرژی بر پارسیان شد

اندیشه فقیه پیش از این مدیر حقوقی و قضایی و مسئول بازرسی گمرک بندرلنگه و بنادر گمرکات تابعه بوده است. همچنین وی در گمرک باهنر بندرعباس مسئولیت امور موقت واردات و مسئول امور حقوقی و املاک را بر عهده داشته است.


برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روزجهانی کودک در دبستان مولوی لمزان

شهردار لمزان گفت : همه در برابر کودکان برای ساختن دنیایی بهتر وظایفی دارند که از جمله این وظایف را میتوان فراهم کردن شرایط مناسب زندگی، تغذیه کافی، آموزش، دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی، ممنوعیت کار، حق بازی کردن، برخورداری از محیط زیست سالم، هوای پاک و… عنوان کرد.


در حاشیه ی نشست شهردار با اهالى محله حسين آباد

نشست شهردار و اعضاء شوراى اسلامى شهر بندرلنگه با اهالى محله حسین آباد برگزار شد+عکس

شهردار بندرلنگه گفت : برنامه های جدید شهرداری شامل تمامی مسائل ریز و درشت برای رسیدن به شاخص‌های توسعه در تمامی حوزه‌ها اعم از محیط زیست، زیباسازی شهری، درآمد پایدار و … خواهد بود و بنا داریم به صورت ماهانه عملکردمان را با شاخص‌های برنامه‌ی تدوین شده تطابق دهیم


برای پیشرفت نیاز به وحدت داریم / مدیران وحدت و خدا محوری را سرلوحه امور قرار دهند

اینکه آن مسئول علیه آن یکی چه گفته و چه کسی از چه فردی حمایت کرده و یا چه فردی چه حزب و یا گروهی دارد را کنار بگذاریم و از همین امروز کینه ها و اختلاف ها را تمام کنیم و به مردم فکر کنیم ، چرا که همه بر این معتقدیم که این میزها برای همیشه نخواهد ماند و بهتر است از خود برای مردم خاطره ای عمیق و دوست داشتنی بسازیم.


فرماندار شهرستان بندرلنگه

برجسته کردن اختلافات مسئولین دردی از جامعه را دوا نمی کند

فرماندار بندرلنگه با اعلام اینکه با انتخاب شهردار و شورای جدید رگه هایی از امید به آینده ای بهتر برای مدیریت شهری بوجود آمده است افزود : همه می بایست دست در دست هم و با اتحاد و همدلی در رفع مشکلات کوشا باشیم.