رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۷ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 24 January
  بندر لنگه Haze
  ٢٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢٩.٨٩(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٩(in)
اوقات شرعی

این روزها که توسعه ی گردشگری در کشور و در دولت حرف اول را می زند ، افتخار بسیار بزرگی است که این تندیس و این مقام به نام شهر تاریخی بندرکنگ ثبت شود.

به گزارش لنگه نیوز ایوب زارعی در تاریخ ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ با مصوبه ی شورای شهر بندرکنگ ، کلید مدیریت این شهر را تحویل گرفت.در ابتدا شاید کمتر کسی باور می کرد که وی بتواند امروز شهر بندرکنگ را به جایی برساند که همه به جای واژه ی خالی “بندرکنگ” ، آن را “شهرتاریخی بندرکنگ” بنامند و شعار مردم این بندرتاریخی ” کنگ برای همه ” شود.

اما نه تنها این اتفاق افتاد بلکه شمارش معکوس ثبت جهانی این بندرتاریخی نیز آغاز شده است و همین روزهاست که در رسانه های کشور بخوانیم که ” شهرتاریخی بندرکنگ،ثبت جهانی شد”.

شهردار شهر تاریخی بندرکنگ امروز به سمت پایتخت کشور در سفر است تا تندیس و لوح برگزیده برتر ملی را به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه ی گردشگری را از سایر رقیبان خود که با بودجه های بالاتر و آب و هوای بهتر با وی به رقابت می پرداختند را متعلق به خود کند.

ایوب زارعی از سوی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان شهردار نمونه کشور در زمینه گردشگری انتخاب شد و از وی دعوت شده که برای دریافت تندیس و لوح برگزیده برتر ملی ، سه شنبه در محل سالن همایش های بین المللی اجلاس سران گشورهای اسلامی حضور بهم رسانند.

این روزها که توسعه ی گردشگری در کشور و در دولت حرف اول را می زند ، افتخار بسیار بزرگی است که این تندیس و این مقام به نام شهر تاریخی بندرکنگ ثبت شود.

 

شهردار شهر تاریخی بندرکنگ به عنوان شهردار برتر ملی در زمینه گردشگری شناخته شد
اخبار مرتبط

نظرات

 • سلام
  ما اهالی بندر کنگ همه قدر دان زحمات اقای زارعی همکارانشان در شورای شهر هستیم
  می دونیم ایشون از ته دل بدون چشم داشتی برای مردم زحمت می کشن
  همیشه خودشون و خانواده شون سالم باشن حق نگهدارشون

 • آقای زارعی مدیر جوان باانگیزه پرتلاش است که با تکیه بر مردم محوری اهداف شهر را پیگیری میکند .نیاز مردم منطقه را میداند وعلاوه بر مدیریت اجرایی مدیریت پرسنلی ورضایت کارکنان را هم در نظر میگیرد .عاشقانه به خدمتش عشق میورزد وبدون تعصب قومی همه را یکسان ارج مینهد من به نوبه خودم از زحمات ایشان تشکر میکنم وامیدوارم کلیه شهرداران استان با الگو قرار دادن ایشان زمینه پیشرفت شهر را مد نظر قرار دهندجديدترين خبرها