رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  بندر لنگه Haze
  ١٩(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.٩۵(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٩۵(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۴
 • کد خبر : 32548
 • مهران
 • چاپ خبر : ریاست راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرلنگه با دانش آموزان لمزان دیدار و گفتگو کرد

سرگرد مهدی میرزایی با همیاران پلیس و دانش آموزان مدرسه ی مولوی لمزان دیدار و در فضایی آرام و صمیمانه به موضوع ترافیک و استفاده از سرویس امن جهت جابجایی دانش آموزان گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار لنگه نیوز در بخش مهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی سرگرد مهدی میرزایی ریاست راهنمایی و رانندگی شهرستان بندرلنگه و سرگرد علی اصغر صادقی ریاست پلیس راه بندرلنگه _ بندخمیر با حضور در بخشداری مهران با محبوب دریا بخشدار این بخش دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار بخشدار مهران مشکل ترافیکی ؛ عدم وجود پلیس راه دربخش و مشکلات فک پلاک را از جمله مشکلات در این بخش عنوان کرد و افزود : باتوجه به بعد مسافت تا مرکز شهر ، انتظار می رود برخی اقدامات را که می توان در این بخش ایجاد کرد را در مرکز بخش انجام شود و از ریاست راهنمایی و رانندگی خواست تا پیگیری های لازم را در این خصوص انجام دهند.

در ادامه سرگرد مهدی میرزایی با همیاران پلیس و دانش آموزان مدرسه ی مولوی لمزان دیدار و در فضایی آرام و صمیمانه به موضوع ترافیک و استفاده از سرویس امن جهت جابجایی دانش آموزان گفتگو کرد.

وی افزود ان شاء الله با هماهنگی و پیگیری بخشدار این بخش بتوانیم آن چیزی که درشان و منزلت مردم این بخش است را جامع عمل بپوشانیم و از آموزش وپرورش هم میخواهیم از بدو ورود دانش آموزان به عرضه علم ، دانش های ترافیکی رابه آنها یاد داده تا نه تنها در مدرسه بلکه همیشه و همه جا همیار پلیس باشند.

در پایان دانش آموزان با اهدا گل به سرگرد مهدی میرزایی و علی اصغر صادقی این هفته رابه این مسئولان تبریک گفتند.

 


 
خبرنگار : عبدالرحمن جلاله
اخبار مرتبطجديدترين خبرها