رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶
 • السبت ۰ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Saturday 21 October
  بندر لنگه لطیف
  ٢٨(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.۶٣(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.۶٣(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
 • کد خبر : 32568
 • بندرلنگه
 • چاپ خبر : حضور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران با ATR جدید هرمزگان در بندرلنگه

فرماندار بندرلنگه گفت : تا چند مدت قبل بندرلنگه پروازهای بسیاری از جمله بندرعباس ، یزد ، اصفهان ، شیراز، تهران ، کیش و دبی داشت امابه علت نبود هواپیما ، اغلب این پروازها لغو و فقط پرواز تهران شیراز و بندرلنگه و بلعکس برقرار بود و به همین دلیل پزشکان ، استادان دانشگاه دانشجویان و مردم عزیز بندرلنگه بامشکل مواجه می شدند .

به گزارش لنگه نیوز ظهر امروز بندرلنگه میزبان مدیر عامل شرکت هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران بود.حضور مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران در بندرلنگه جهت پیگیری و ارتقای خدمات پروازی فرودگاه بندرلنگه به این شهرستان بود.بهاری فرماندار بندرلنگه در جمع مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران ، استاندار هرمزگان ، شریفی نماینده غرب هرمزگان و دیگر همراهان بابیان این مطلب که بندرلنگه بعد از فرودگاه قلعه مرغی تهران دومین فرودگاه کشور بوده است اضافه کرد : متاسفانه ازسال ۱۳۹۴ به علت نبودن هواپیما و تحریم های مداوم کشورهای خارجی پروازهای این شهرستان به تحلیل رفت که از این موضوع برای مردم  مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.

فرماندار بندرلنگه در ادامه افزود : باتوجه به موقعیت این شهرستان پروازها روز به روز کاهش پیدامی کرد تا جایی که این پروازها در هفته به دو روز کاهش یافت.

وی ادامه داد : تا چند مدت قبل بندرلنگه پروازهای بسیاری از جمله بندرعباس ، یزد ، اصفهان ، شیراز، تهران ، کیش و دبی داشت امابه علت نبود هواپیما ، اغلب این پروازها لغو و فقط پرواز تهران شیراز و بندرلنگه و بلعکس برقرار بود و به همین دلیل پزشکان ، استادان دانشگاه دانشجویان و مردم عزیز بندرلنگه بامشکل مواجه می شدند .

بهاری با اعلام اینکه خرید هواپیماهای جدید هدیه بزرگی به مردم کشور است افزود : بدون شک خرید اینگونه هوایپیماهای مجهز ، از نعمات برجام است.

فرماندار بندرلنگه از مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری‌اسلامی ایران خواست که نسبت به افزایش پروازها در بندرلنگه اقدامات مفیدی انجام شود.
اخبار مرتبطجديدترين خبرها