رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  بندر لنگه Haze
  ١٩(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.٩۵(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٩۵(in)
اوقات شرعی

 • سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱
 • کد خبر : 32514
 • مهران
 • چاپ خبر : حسین دربه به عنوان مسئول نمایندگی ثبت احوال بخش مهران معرفی شد

بخشدار مهران در این جلسه گفت : ایجاد این نمایندگی یکی از دغدغه های مردم بود و خوشحال هستم که بالاخره این نمایندگی امروز رسما فعالیت خود را آغاز می کند

به گزارش خبرنگار لنگه نیوز در بخش مهران مراسم تودیع معارفه مسئول نمایندگی ثبت احوال بخش مهران با حضور بخشدار ، شهردار لمزان ، ریاست ثبت احوال بندرلنگه ، امام جمعه شهر لمزان و انجیره و دیگر مسئولین این بخش در محل بخشداری لمزان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مهندس دریا بخشدار مهران ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تشکر از رشیدی ریاست ثبت احوال بندرلنگه افزود : از تمامی بزرگوارانی که در این جلسه حضور دارند نیز تشکر می کنم چرا که انصافا برای ایجاد این نمایندگی خیلی زحمت ها و پگیری ها انجام شد و بدون همراهی شما بزرگواران شاید این اتفاق رخ نمی داد.

وی افزود : ایجاد این نمایندگی یکی از دغدغه های مردم بود و خوشحال هستم که بالاخره این نمایندگی امروز رسما فعالیت خود را آغاز می کند.

در ادامه رشیدی ریاست ثبت احوال بندرلنگه توضیحاتی در خصوص عملکرد ثبت احوال بندرلنگه و خدماتی که این نمایندگی در بخش ارائه خواهد نمود توضیحاتی ارائه داد.وی افزود : نمسئول نمایندگی ثبت احوال بندرلنگه فقط در روزهای سه شنبه ماموریت اداری به مرکز شهرستان جهت ارسال گزارش خواهند داشت و بقیه روزهای هفته این نمایندگی آماده ی ارائه خدمات مطلوب به مردم این بخش خواهد بود.

در این جلسه حسین دربه به عنوان مسئول نمایندگی ثبت احوال بخش مهران معرفی شدند.

حسین دربه با مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر پیشتر در ثبت احوال فین مشغول به کار بوده است.

لازم به ذکر است در این جلسه بخشدار مهران عبدالرحمن جلاله را رسما به عنوان خبرنگار لنگه نیوز در بخش مهران به حاضران معرفی نمود و از مدیرمسئول لنگه نیوز بابت همکاری با این بخش نیز تشکر و قدردانی کرد.

 


 
خبرنگار : عبدالرحمن جلاله
اخبار مرتبطجديدترين خبرها