رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶
 • الخميس ۱۲ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Thursday 2 November
  بندر لنگه Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٣٠.٠١(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠١(in)
اوقات شرعی

 • یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
 • کد خبر : 32673
 • بندرلنگه
 • چاپ خبر : جلسه هم اندیشى اعضاى شوراى شهر و مدیریت اداره برق بندرلنگه برگزار شد

شهردار بندرلنگه در این جلسه گفت : از مدیریت محترم اداره برق خواهشمندم نسبت به تعویض چراغ های فرسوده و خراب دستورات لازم صادر نمایند تا سطح شهر بندرلنگه در این خصوص مشکلی نداشته باشد.

به گزارش لنگه نیوز جلسه هم اندیشى اعضاى شوراى شهر و مدیریت اداره برق با حضور شهردار بندرلنگه در سالن جلسات شورای شهر بندرلنگه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس شورای شهر بندرلنگه ضمن تشکر از حضور مدیریت برق شهرستان بندرلنگه در این جلسه در خصوص مشکل روشنایی معابر و محلات مواردی را عنوان کرد.

صادق تاروتی همچنین افزود: یکی دیگر از دغدغه های مردم افزایش چشمگیر هزینه های ثبت شده در قبوض برق است که این نرخ ها نسبت به دو ماه گذشته افزایش بسیار چشمگیری داشته است که می‌طلبد در این خصوص پیگیری هایی از سوی مدیریت محترم برق شهرستان بندرلنگه صورت گیرد.

در ادامه شهردار بندرلنگه نیز ضمن تشکر از مدیر اداره ی برق شهرستان گفت: متاسفانه مردم این شهر از وضعیت روشنایی برخی معابر و محلات گلایه دارند که امیدواریم بتوانیم در این جلسه به نتیجه ی مطلوبی دست یابیم تا اینکه رضایت مردم را کسب کرد.

وی با اشاره به وضعیت روشنایی معابر سطح شهر،ساحل صدف،بلوار زینبیه،امیرآباد،کارخانه آسفالت،بلوار اربعین،اسکله صیادی گشه گفت: باید قبول کنیم که متاسفانه روشنایی مطلوبی برای این محله ها نداشته ایم و اگر هم داشته ایم به صورت کافی و استاندارد نبوده است.

شریف شریفی نژاد ادامه داد: از مدیریت محترم اداره برق خواهشمندم نسبت به تعویض چراغ های فرسوده و خراب دستورات لازم صادر نمایند تا سطح شهر بندرلنگه در این خصوص مشکلی نداشته باشد.

وی همچنین با اشاره به آتش سوزی های اخیر بندرلنگه و تذکر امام جمعه محترم در این خصوص گفت:بدون شک باید از رهنمودهای پدر معنوی این شهر اطاعت کنیم و برای رفع این مشکل ساختار مناسب تری را اماده ی اینچنین حوادث نماییم.

شهردار بندرلنگه همچنین در این جلسه تاکید کرد : که از حفاری های بدون مجوز خودداری شود و مطلوبتر است که اداره ی محترم برق به پیمانکاران در این خصوص تذکر دهد که حتما پس از عملیات های حفاری با مجوز نسبت به جمع آوری نخاله ها اقدام نمایند.
اخبار مرتبطجديدترين خبرها