رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  بندر لنگه Haze
  ١٩(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.٩۵(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٩۵(in)
اوقات شرعی

 • دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
 • کد خبر : 32494
 • تیتر روز
 • چاپ خبر : تاکید شهردار بندرلنگه بر سرعت بخشیدن روند بازسازی ساختمان قدیم شهرداری/ با تمام توانم پای هویت های تاریخی این شهر خواهم ایستاد

شهردار بندرلنگه گفت : با تمام توانم پای هویت های تاریخی این شهر خواهم ایستاد و در کنار گسترش خدمات شهری و فعالیت های اجتماعی ، هویت فراموش شده ی این شهر را با همراهی و همیاری مردم این شهر دوباره زنده خواهیم کرد.

به گزارش لنگه نیوز عصر امروز شهردار و اعضای شورای شهر بندرلنگه با همراهی کارشناسان واحد عمران شهرسازى و واحد فنى از ساختمان قدیمی شهرداری بندرلنگه بازدید کردند.

در حاشیه ی این بازدید شریفی نژاد در گفتگو با لنگه نیوز گفت : متاسفانه امروزه شهرهای ما به سمتی پیش می‌روند که در حال از دست دادن هویت‌های تاریخی فرهنگی و اجتماعی خود هستند اما باید بدانیم که هویت‌های تاریخی و فرهنگی ما سرمایه‌های ارزشمند و غیرقابل بازگشتی هستند که متأسفانه در حال از بین رفتن بوده و اگر در راه حفظ و نگهداری آن‌ها اقدامی انجام ندهیم در نهایت چیزی برای ارائه به آیندگان نخواهیم داشت.

شهردار بندرلنگه ادامه داد : شهر بندرلنگه اولین طرح جامع شهری در کشور را داشته و تاریخ و هویت تاریخی این شهر بر هیچ فردی پوشیده نیست و ما نیز وظیفه داریم در حفظ هویت تاریخی و فرهنگی این شهر تلاش کنیم و این مهم‌ترین وظیفه ما در قبال آیندگان است.

شریفی نژاد افزود : با تمام توانم پای هویت های تاریخی این شهر خواهم ایستاد و در کنار گسترش خدمات شهری و فعالیت های اجتماعی ، هویت فراموش شده ی این شهر را با همراهی و همیاری مردم این شهر دوباره زنده خواهیم کرد.

لازم به ذکر است شهردار بندرلنگه در این بازدید دستور اکید داد تا بازسازی این محل هرچه سریعتر انجام شود تا بتوان پس از بازسازی به صورت موزه ی شهرداری از این مکان استفاده نمود.

 


 

تصاویر : پیغام امینی
اخبار مرتبط

نظراتجديدترين خبرها