رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۷ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 24 January
  بندر لنگه Haze
  ٢٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢٩.٨٩(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٩(in)
اوقات شرعی

 • پنجشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۰
 • کد خبر : 27598
 • ورزشی
 • چاپ خبر : بسکتبال بندرلنگه قهرمان مسابقات ورزشی مدارس متوسطه دوره اول پسران هرمزگان شد

مسابقات ورزشی مدارس متوسطه دوره اول پسران هرمزگان به پایان رسید و تیم ناحیه یک بندرعباس، میناب، بندرلنگه و ناحیه دو بندرعباس در چهار رشته، بسکتبال، هندبال، والیبال و فوتسال بر سکوی قهرمانی ایستادند.

به گزارش لنگه نیوز سی و چهارمین دوره مسابقات ورزشی قهرمانی مدارس متوسطه دوره اول پسران هرمزگان به میزبانی ناحیه یک بندرعباس در حالی به پایان رسید که تیم‌های ورزشی شش منطقه استان توانست در هر چهار رشته ورزشی صاحب مدال شوند.

در روز پایانی مسابقات تیم بسکتبال مدارس متوسطه دوره اول پسران هرمزگان، بندرلنگه با شکست تمامی رقبا بر سکوی قهرمانی تکیه زد و تیم‌های قشم و ناحیه دو بندرعباس بر سکوی دوم و سوم این رقابت‌ها ایستادند. این مسابقات در دو گروه برگزار شد که تیم یتدر لنگه در فینال با نتیجه ۴۸ بر ۳۶ تیم قشم را از پیش رو برداشت و قهرمانی مسابقات را کسب کرد. در رده‌بندی نیز بسکتبال ناحیه دو با نتیجه ۵۵ بر ۴۱ تیم ناحیه یک بندرعباس را شکست داد و سومی مسابقات را از آن خود کرد.

تیم فوتسال ناحیه یک بندرعباس با شکست ۳ بر ۱ تیم میناب در فینال توانست مدال طلا این دوره از مسابقات را تصاحب کند. در رده‌بندی نیز شهاب با شکست ۶ بر صفر قشم بر سکوی سومی تکیه زد.

تیم والیبال ناحیه دو نیز در فینال با نتیجه ۲ بر صفر ناحیه یک بندرعباس را شکست داد و جام قهرمانی را بالای سر برد. تیم والیبال ناحیه دو به مدال نقره دست‌یافت و والیبال قشم با شکست ۲ بر صفر میناب به مدال برنز بسنده کردند.

در مسابقات هندبال مدارس هرمزگان ورزشکاران شهرستان میناب خوش درخشیدند و تمامی رقبا را با شکست بدرقه کردند. والیبال میناب در فینال مسابقات با نتیجه ۱۱ بر ۵ تیم قشم را پشت سر گذاشت و جام قهرمانی را بالای سر برد. در این رقابت‌ها تیم قشم نائب قهرمان شد و تیم هندبال ناحیه دو با شکست ناحیه یک بندرعباس بر سکوی سوم ایستاد.
اخبار مرتبط

نظراتجديدترين خبرها