رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  بندر لنگه Haze
  ١٩(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.٩۵(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٩۵(in)
اوقات شرعی

 • یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴
 • کد خبر : 32453
 • مهران
 • چاپ خبر : برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روزجهانی کودک در دبستان مولوی لمزان

شهردار لمزان گفت : همه در برابر کودکان برای ساختن دنیایی بهتر وظایفی دارند که از جمله این وظایف را میتوان فراهم کردن شرایط مناسب زندگی، تغذیه کافی، آموزش، دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی، ممنوعیت کار، حق بازی کردن، برخورداری از محیط زیست سالم، هوای پاک و… عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار لنگه نیوز از بخش مهران دبستان مولوی لمزان در اقدام به برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت روز جهانی کودک در دبستان دخترانه مولوی لمزان نمود.این مسابقه با حضور محمد اسفندی مسئول نمایندگی آموزش وپرورش ، شهردار لمزان و اعضای شورای این شهر برگزار شد و به نفرات برتر از طرف محمد اسفند مر شهردار لمزان جوایز نفیسی اهدا شد.

شهردار لمزان در حاشیه ی برگزاری این مسابقه به خبرنگار لنگه نیوز در بخش مهران گفت : در ابتدا جا دارد روز جهانی کودک را به همه کودکان این منطقه تبریک بگویم و امیدوارم شاهد شکوفایی شایسته کودکان باشیم.

وی افزود : همه در برابر کودکان برای ساختن دنیایی بهتر وظایفی دارند که از جمله این وظایف را میتوان فراهم کردن شرایط مناسب زندگی، تغذیه کافی، آموزش، دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی و پزشکی، ممنوعیت کار، حق بازی کردن، برخورداری از محیط زیست سالم، هوای پاک و… عنوان کرد.

محمد اسفند مر  ادامه داد : باید سعی کنیم وجدان زیست محیطی را از همین کودکی بیدار کرد و پرورش داد تا کودکان و نوجوانان امروز در محیطی سالم و به دور از آلودگی رشد و نمو یابند و شهروندان آگاه فردا را بسازند و شهرداری لمزان نیز در طول سال‌های گذشته برنامه‌ها و طرح‌های زیادی جهت مهیا نمودن شهری پویا و محیط زیست شهری سالم تدوین و اجرا نموده است تا کودکان شهرمان از این حق مسلم خود برخوردار گردند.

خبرنگار : عبدالرحمن جلاله
اخبار مرتبطجديدترين خبرها