رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶
 • الإثنين ۵ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Monday 22 January
  بندر لنگه Haze
  ١٩(°C)
  وزش باد ۵(mph)
  فشار ٢٩.٩۵(in)
  محدوده دید ٣.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 0-Low
  رطوبت ٢٩.٩۵(in)
اوقات شرعی

فرماندار بندرلنگه با اعلام اینکه با انتخاب شهردار و شورای جدید رگه هایی از امید به آینده ای بهتر برای مدیریت شهری بوجود آمده است افزود : همه می بایست دست در دست هم و با اتحاد و همدلی در رفع مشکلات کوشا باشیم.

به گزارش لنگه نیوز فرماندار شهرستان بندرلنگه در گفتگو با لنگه نیوز در خصوص خبر برخورد راننده ی یک مسئول با یک مامور در طرح ترافیکی گفت : اگرمشکل و یا اختلافی هم ناخواسته در بین دستگاه ها و نهادها بوجود می آید توقع این است که با مفاهمه و گفتگو این مشکلات رفع و رجوع شود و نیازی به مطرح کردن در رسانه ها و شبکه های مجازی نیست ، چرا که طرح چنین موضوعاتی در فضای مجازی موجب بدبینی و یاس مردم می شود.

وی با اعلام اینکه با انتخاب شهردار و شورای جدید رگه هایی از امید به آینده ای بهتر برای مدیریت شهری بوجود آمده است افزود : همه می بایست دست در دست هم و با اتحاد و همدلی در رفع مشکلات کوشا باشیم.

ارسلان میمندی ادامه داد : برجسته کردن اختلافات مسئولین دردی از جامعه را دوا نمی کند و دستگاه ها و مدیران شهرستان با محور قراردادن فرمانداری سعی نمایند در صورت بروز هرگونه تنش در روابط فی مابین خود ، در محیطی دوستانه نسبت به رفع آن تلاش نموده تا اینچنین مواردی موجب سواستفاده بدخواهان و فرصت طلبان نگردد.
اخبار مرتبطجديدترين خبرها