رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶
 • الخميس ۱۲ صفر ۱۴۳۹
 • 2017 Thursday 2 November
  بندر لنگه Mostly Cloudy
  ٢٧(°C)
  وزش باد ١٢(mph)
  فشار ٣٠.٠١(in)
  محدوده دید ۶.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٣٠.٠١(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۵
 • کد خبر : 32627
 • ویژه
 • چاپ خبر : اختصاص دو پرواز ATR به هرمزگان با پیگیری نمایندگان مجلس

ناصر شریفی نماینده ی مردم غرب استان هرمزگان گفت : این خط جدید پروازی که با ورود دو هواپیمای جدید وارد شده با بیس فرودگاهی بندرعباس فعالیت خود را آغاز کرده و مقرر شده است در ابتدا از فرودگاه بندرعباس به کیش، شیراز، یزد و کرمان و بالعکس مسافران را جابه‌جا کند.

به گزارش لنگه نیوز نماینده مردم بندرلنگه، بستک ، پارسیان و جزیره کیش در مجلس گفت: با پیگیری نمایندگان مردم در استان هرمزگان دو هواپیمای ای.تی آر به خطوط پروازی این استان اختصاص یافت.ناصر شریفی با بیان این مطلب گفت: اختصاص دو پرواز ای.تی آر به هرمزگان با پیگیری نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به ثمر رسید که قرار است یکی از این هواپیماها به مسیر بندرعباس – بندرلنگه، بندرعباس – عسلویه و بندرعباس – ابوموسی اختصاص پیدا کند.

نماینده مردم غرب هرمزگان درمجلس اضافه کرد: یکی از مشکلات فرودگاه بندرلنگه، عدم وجود پروازهای منظم به این فرودگاه بود که با اختصاص این هواپیما به استان هرمزگان، بخش بزرگی از مشکلات فرودگاه بندرلنگه رفع می‌شود.

شریفی عنوان کرد: با پیگیری انجام شده پرواز روز شنبه از تهران به بندرلنگه برقرار می‌شود تا امکان تردد آسان مردم به این شهر فراهم شود و قرار است از شنبه هفته آینده اولین پرواز مستقیم از تهران به بندرلنگه انجام شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: مردم پارسیان نیز می‌توانند از پروازهای فرودگاه عسلویه که اکنون شرایط بهتری یافته استفاده کرده و به راحتی به مرکز استان نیز دسترسی داشته باشند.

وی تصریح کرد: این خط جدید پروازی که با ورود دو هواپیمای جدید وارد شده با بیس فرودگاهی بندرعباس فعالیت خود را آغاز کرده و مقرر شده است در ابتدا از فرودگاه بندرعباس به کیش، شیراز، یزد و کرمان و بالعکس مسافران را جابه‌جا کند.

این خط در فاز دوم خود نیز مقرر شده با فراهم‌آوری زیرساخت های زمینی و فرودگاهی پروازهای درون استانی از جمله از فرودگاه بندرعباس به جاسک، بندرلنگه و ابوموسی را انجام دهد.

شریفی تصریح کرد: راه اندازی پرواز هواپیماهای ای . تی آر در راستای توسعه هرمزگان و جنوب کشور بوده و کمک بسیار خوبی به توسعه هرمزگان خواهد کرد.

نماینده مردم بندلنگه، بستک،پارسیان و جزیر کیش در مجلس شورای اسلامی پیش از این به خانه ملت گفته بود: خواسته اصلی و مطالبه مردم شهرستان اضافه شدن یک فروند هواپیما به ناوگان هوایی بندر لنگه است و قرار است در آینده ای نزدیک یک فروند از این هواپیما به بندرلنگه اختصاص یابد.

منبع : خبرگزاری مجلس
اخبار مرتبطجديدترين خبرها