رفتن به بالا

سایت خبری ، تحلیلی ، سیاسی ، اجتماعی ، ورزشی و فرهنگی هرمزگان

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
 • الأربعاء ۷ جماد أول ۱۴۳۹
 • 2018 Wednesday 24 January
  بندر لنگه Haze
  ٢٣(°C)
  وزش باد ١۴(mph)
  فشار ٢٩.٨٩(in)
  محدوده دید ٢.٠(mi)
  اشعه فرابنفش 3-Moderate
  رطوبت ٢٩.٨٩(in)
اوقات شرعی

 • شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۲
 • کد خبر : 27035
 • ورزشی
 • چاپ خبر : آغاز اردوی تیم ملی قایقرانی روئینگ در بندرلنگه +مصاحبه

عاقل حبیبیان ملی پوش روئینگ در این باره گفت: در ماده سنگین وزن تک نفره رقابت می‌کنم و به خاطر اینکه در بندرلنگه می‌توان با مسافت ۱۰ کیلومتر مستقیم پارو زد برای تمرینات پاروزنی این اردو به نفعمان است.

به گزارش لنگه نیوز پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی قایقرانی روئینگ مردان کشور در شهرستان بندرلنگه آغاز شد.در این مرحله از اردو سه قایقران بنام های عاقل حبیبیان ، حامد خدری و سیاوش سعیدی زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را تا اواخر بهمن ماه در پیست قایقرانی بندرلنگه دنبال می کنند.

تیم ملی قایقرانی روئینگ کشور خود را برای حضور در مسابقات انتخابی کسب سهمیه المیپک در کره جنوبی آماده می کند.

عاقل حبیبیان ملی پوش روئینگ در این باره گفت: یکی از ویژگی‌های مثبت بندرلنگه هوای گرم است که باعث آمادگی بهتر ما می‌شود و شرایط بهتر تمرین کردن را فراهم می‌کند.

وی افزود: مدت ۴ ماه است که بدون وقفه در تمرینات هستیم و استراحتی نداشته‌ایم چون مسابقات سختی را پیش رو داریم و باید آمادگی کیفی برای حضور کسب سهمیه داشته باشیم.

حبیبیان خاطرنشان کرد: در ماده سنگین وزن تک نفره رقابت می‌کنم و به خاطر اینکه در بندرلنگه می‌توان با مسافت ۱۰ کیلومتر مستقیم پارو زد برای تمرینات پاروزنی این اردو به نفعمان است.

وی تاکید کرد: تعداد پاروزنان کم است و امکانات اردو بهتر از تهران است و سرمربی هم کنارمان حضور دارد.

سیاوش سعیدی ملی پوش رشته روئینگ اظهار کرد: قایق‌ها را به وسیله کانتینر به بندرلنگه آوردیم و در حال بستن آنها هستیم تا تمرینات را شروع کنیم و سرپرست قایقرانی این منطقه خیلی حمایتمان کرده است.

وی افزود: من با حامد خذری در قایق دبل مسابقه داریم و امیدوارم که تایم خوبی را بزنیم.

سعیدی در خصوص تست‌گیری‌ها یادآور شد: در حال حاضر تایم‌گیری صورت نگرفته و در تهران هم تست ۲ کیلومتر ندادیم و اما از لحاظ پیست و وسایل بدنسازی وامکانات تکمیل است و پس از اینکه یک ماه تمرینات در بندرلنگه عازم اسپانیا خواهیم شد و یک ماه در آنجا اردوی برون‌مرزی را می‌گذرانیم و پس از آن هم عازم کشور چین خواهیم شد.

در این خصوص با حامد خذری مصاحبه کردیم که وی تاکید کرد: تا به حال در سه مسابقه قهرمانی آسیا حضور داشتیم که سال ۲۰۱۱ در بخش دو نفره مدال برنز گرفتیم و سال ۲۰۱۲ با قایق چهار نفره دوم شدیم و سال ۲۰۱۳ نیز در جایگاه پنجم قرار گرفتم و نتوانستم مدال کسب کنم و سال ۲۰۱۴ نیز مصدوم شدم و رباط صلیبی‌ام را عمل کردم.

وی افزود: هم اکنون برای انتخابی کسب سهمیه آمده‌ام و امیدوارم که در رقابت‌های قهرمانی مدال کسب کنم.

 
اخبار مرتبطجديدترين خبرها